Hakkımızda

Firmamız ilk olarak 1950 yılında Gaziantep Sanayi Bölgesinde, Adnan AY’ın önderliğinde imalat sanayide bahçe sulama hortumları ve gaz hortumları üretimine başlamıştır. Zaman içerisinde; 1970’ li yılların başında Hırdavat Sektörüne adım atmış olup, kısa zamanda geliştirilen ürün çeşitliliği ile birlikte,aktif perakende ve toptan pazarda hızlı ve önemli ilerlemeler kaydetmiştir. Türkiye Hırdavat Sektörünün önde gelen toptan satış firmalarından birisi olan AY Civata Teknik Hırdavat; 40 yılı aşkın sektör deneyimi ile Hırdavat, Elektrikli El Aletleri, İş Güvenlik Ekipmanları, Bağlantı Elemanları ve daha yüzlerce çeşit kalemde, Siz Değerli Dostlarımız için; kaliteli ürünü, uygun fiyatlara piyasamıza sunmak adına, Dünya Piyasalarının sürekli takipçisiyiz.

Toplamda 9 ülke ile çalışan grup firmamız, Türkiye piyasasında 76 şehirde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. 1982 yılında kurulan Ay Civata Teknik Hırdavat ikinci jenerasyonun etkin çalışmaları ile toptan ve toptancı üzeri satışları ile sınırlı kalmayıp, İstanbul’da grubun Avrupa ayağını oluşturan Rota Grup Dış Tic. A.Ş. ve Gaziantep’te Organize Sanayinin tedarik zincirine katkı sağlamak adına Ay Teksan Ltd. Şti. firmalarını kurarak hizmet kalitesi ve pazar tedariğini arttırmış olup, satış ve satış sonrası hizmetlerini de daha etkin bir hale getirmiştir. 2006 yılında kurulan Rota Grup A.Ş. Ay Grubun Avrupa ithalat kanadını, Aypaş firmamız ise ihracat kanadını oluşturmaktadır. Türkiye genelinde bulunan 72 adet yetkili servis ağı ile müşterilerine satış sonrası hizmet desteği vermektedir.

Ay Teksan Teknik Hırdavat Sanayi Tic. Ltd. Şti. 2003 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük sanayi bölgelerinden biri olan Gaziantep Organize Sanayi Bölgesinin 2.kısmında faaliyet göstermektedir. Organize Sanayi Bölgesinin 4 kısmına birden konusunda uzman personeli ile tedarik hizmet vermektedir. Temsilciliğini yapmış olduğumuz bütün Avrupa menşeli ürünlerin yanı sıra, bünyemize katılan üçüncü kuşak yöneticilerin etkin ve verimli çalışmaları ile Avrupa ve Uzak Doğuda kaliteden ödün vermeden üretimi sağlanan ürünler; ürün yelpazesini genişletmekle kalmayıp, markalaşma hamleleri ile kalite standartı ve süreklilik sağlanmaktadır.

Özellikle son yıllarda ülkemizde zaruri ihtiyaç olan iş güvenliği ve ekipmanlarına; emekçi kardeşlerimizin daha güvenli ortamlarda, rahat ve hayati risklere meyil vermeden, çalışma güvenliklerini desteklemek adına: ‘’Tedbir Artık Elde!’’ sloganı ile May Safe İş Güvenlik Ekipmanları pazarda aktif rol oynamakta ve müşteri memnuniyetini kazanmaktadır. Piyasanın taleplerine daha hızlı, daha kaliteli ve uygın fiyatları sağlamak adına etkin bir biçimde geliştirilen, May-Tools Havalı ve Elektrikli El Aletleri gruplarımız da, ve grubumuza 2017 yılında ilave ettiğimiz online satış sitemiz olan www.mayshop.com.tr ile siz değerli iş ortaklarımızın beğenisine sunulmuştur.

Yol Tarifi Al Hemen Ara